Spoštovani otroci, učenci, vzgojitelji, učitelji in starši,

dobrodošli v novo šolsko leto! Z veseljem vas pozdravljam na začetku naše skupne poti, ki nas bo vodila skozi nova znanja, izzive in dosežke.

Vsako šolsko leto prinaša s seboj novo priložnost za rast, učenje in napredek. Naši otroci in učenci, vi ste srce našega dela. Vaša radovednost, zagnanost in vnema nas navdihujejo in motivirajo, da se vsak dan trudimo biti boljši in ustvarjati okolje, v katerem lahko dosežete svoje najboljše potenciale. Verjamemo, da bo to leto polno priložnosti za osebni in akademski razvoj, za odkrivanje novih interesov in za krepitev prijateljstev.

Dragi vzgojitelji in učitelji, hvala vam za vašo predanost, trud in ustvarjalnost. Vi ste tisti, ki s svojim znanjem, potrpežljivostjo in strastjo oblikujete prihodnost naših otrok. Z vašo pomočjo bodo naši otroci in učenci premagali ovire, se naučili novih stvari in se pripravili na svet, ki jih čaka zunaj vrtčevskih in šolskih vrat.

Spoštovani starši, vaša vloga je neprecenljiva. Vaša podpora, sodelovanje in zaupanje so ključnega pomena za uspeh naših učencev. Veselimo se nadaljnjega sodelovanja z vami in smo vam vedno na voljo za pogovore, vprašanja in predloge.

Vsem skupaj želim uspešno in zadovoljno šolsko leto. Naj bo polno navdiha, radosti in nepozabnih trenutkov. Skupaj bomo ustvarjali zgodbe, ki bodo še dolgo odmevale v naših srcih in nas spominjale na to, kako dragoceno je znanje in kako močni smo, ko delamo skupaj.

Hvala vsem za vašo prisotnost in podporo. Naj se novo šolsko leto začne z veliko mero optimizma in pozitivne energije!

S spoštovanjem,

Ravnateljica Nastja Pančič Čurin, prof.

PRIHAJAJOČI DOGODKI

KOLEDAR DOGODKOV