ORGANI ZAVODA

SVET ŠOLE: imenovan 2.3.2020 / predsednica: Marjanca Dolenc/  

 

Člani: Marjanca Dolenc, Dejan Kalan, Sebastjan Grosek, Renata Mlakara, Jože Šetar, Metka Mlakar, Ivica Trol, Natalija Dobršek, Simon Unuk, Olga Krajnčič, Mojca Lešnik Pučnik Lešnik

RAVNATELJ /Lidija Milošič/

SVET STARŠEV /predsednica: Minka Rajh Brumec / namestnica: Tanja Sobočan/

Člani:

1. razred: 

Tadej Skerbiš

2. razred: 

Ivica Trol

3. razred: 

Janja Šetar

4. razred: 

Natalija Kaučič

5. razred: 

Minka Rajh Brumec

6. razred: 

Vesna Sajko

7. razred: 

Tanja Sobočan

8. razred: 

Tomaž Golob

9. razred: 

Ksenija Napast

“Škrat Kuzma”:

Mateja Šetar

“Piki Jakob”:

Boruta Toplak

“Muca Copatarica”: Nina Kačič

“Pikapolonice”:

     Anja Zavec

“Metuljčki”:

Simona Domadenik

 

STROKOVNI ORGANI

  • UČITELJSKI ZBOR

Sestavljajo vsi zaposleni strokovni delavci, ki opravljajo vzgojno – izobraževalno delo na šoli.

  • VZGOJITELJSKI ZBOR

Sestavljajo vsi zaposleni strokovni delavci, ki opravljajo vzgojno – izobraževalno delo v vrtcu.

  • ODDELČNI UČITELJSKI ZBOR

Sestavljajo strokovni delavci, ki opravljajo vzgojno izobraževalno delo v posameznem oddelku.

  • RAZREDNIKI

Razrednik vodi delo oddelčnega učiteljskega zbora, skrbi za učno-vzgojno delo učencev in sodeluje s starši in šolsko svetovalno službo. Opravlja druge naloge v skladu z zakonom.

AKTIVI STROKOVNIH DELAVCEV

AKTIV 1. VIO – /vodja: Anita Romih/

AKTIV 2. VIO – /vodja: Metka Finžgar/

AKTIV PB – /vodja: Lovrencija Godec /

AKTIV naravoslovja /vodja: Ksenija Smogavec/

AKTIV družboslovja /vodja: Mateja Kuharič /

AKTIV matematike – vertikala / vodja: Žarko Šalabalija/

AKTIV slovenščine- vertikala / vodja: Nina Miklavc /

AKTIV naravoslovja – vertikala /vodja: Teja Pintarič /

AKTIV VZGOJNIH PREDMETOV – vertikala /vodja:Sebastjan Grosek/

 

PRIHAJAJOČI DOGODKI

KOLEDAR DOGODKOV

december 2021
PTSČPSN
   1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
« Nov   Jan »
Dostopnost