Dve ekipi prvi, ena ekipa druga in ena ekipa tretja na regijskem ekipnem prvenstvu v šahu, ki je 15. 2. 2018 potekalo v Spuhlji pri Ptuju.

V kategoriji deklic do 12 let so Vanessa Tič, Alina Tomažič, Brina Šalabalija in Ana Marija Krajnc osvojile 1. mesto. Pri fantih do 12 let je prva ekipa v sestavi Matija Čelig, Jaka Kop, Matic Sep in Matjaž Pinter osvojila 1. mesto (brez poraza) in druga ekipa (David Ahec, Jakob Vid Horvat, Tim Malnar in Matija Šalabalija) 3. mesto med 16 ekipami. V kategoriji fantov do 15 let so Jakob Čelig, Jaša Šalabalija, Jan Žvižaj in Gal Detiček z enim nesrečnim porazom in šestimi zmagami osvojili 2. mesto.

Tekmovanja se je udeležilo 11 šol. V treh kategorijah smo domov odnesli 4 pokale, daleč največ od vseh sodelujočih šol.

Rezultati in vrstni red